مستند مسابقه فرمانده

چابهار، میزبان فصل پنجم مستندمسابقه فرمانده
چابهار، میزبان فصل پنجم مستندمسابقه فرمانده
۱۷ آذر ۱۳۹۷۵

جدیدترین سری مستند مسابقه «فرمانده» که فیلمبرداری خود را در مناطق بکر و دیدنی منطقه سیستان و بلوچستان آغاز کرده است، مراحل نهایی خود را در چابهار فیلمبرداری می‌کند.

به گزارش سایت فرمانده و به نقل از خبرگزاری فارس، جدیدترین سری مستند مسابقه «فرمانده» که از ۲۴ آبان ماه ۹۷ فیلمبرداری خود را در مناطق بکر و دیدنی منطقه سیستان و بلوچستان آغاز کرده است، مراحل نهایی خود را در چابهار فیلمبرداری می‌کند.

این مستند مسابقه که با ثبت نام بیش از ۴۴ هزار نفر تا پایان تابستان ۹۷ وارد مرحله انتخاب شرکت کنندگان شد، با پایش ابتدایی داوطلبان در نهایت با شرکت حدود ۸۰۰ نفر در پایگاه بیست رمضان نیروی زمینی سپاه در جاده تهران به قم، دومین مرحله غربال‌گری خود را طی سه روز به پایان رساند.

فرمانده 5

پس از آن با شروع مرحله نهایی مسابقه، از ۲۴ آبان ماه یازده شرکت کننده راهی منطقه کویری زاهدان برای شروع رقابت اصلی مستند مسابقه فرمانده شدند.

در این رقابت سخت و نفس گیر که در استان سیستان و بلوچستان و مناطق دیدنی آن فیلمبرداری شد، در نهایت دو نفر به عنوان برگزیدگان نهایی برای مسابقه فینال انتخاب شدند.

بخش پایانی مسابقه در منطقه «دَرَک» به عنوان حاشیه ای ترین منطقه استان سیستان و بلوچستان و در نقطه صفر مرزی فیلمبرداری شد.

مستند مسابقه فرمانده ۵ با پایان مراحل ضبط و شروع مراحل تدوین و صداگذاری، نوروز امسال از شبکه های مختلف سیما به نمایش گذاشته می‌شود.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام فرمانده بپیوندید:

icon-telegram

نظرات کاربران
علی کرامتی
۰۶ فروردین ۱۳۹۸

سلام من خیلی مجذوب این برنامه شدم و با تمرین های مکرر خواستم تا شرکت کنم ولی از موقعی که آماده شدم و ثبت نام کردم دارم انتظار می کشم یا علی موفق باشید

علی ایمانی
۱۰ اسفند ۱۳۹۷

دوستان خیلی کم لطفی می کنن که خبری نمیدن ، به نظر من ثبت نام و کلیپ از خود فرستادن یه جورایی الکی به نظر میاد من خیلی به مسابقه فرمانده علاقه داشتم و در خودم توانایی هم دارم ولی کیه که از ما دعوت کنه در هر حال موفق باشین

بهروز
۰۴ اسفند ۱۳۹۷

منم ثبت نام کردم اما خبری نشد

رحیم عبادی
۲۰ آذر ۱۳۹۷

با درود و سلام

مستند مسابقه فرمانده خیلی ها رو برای برنامه خود دعوت نکردن حتی برای تست اولیه اومیدوام در مرحله بعد به فکر بقیه باشند .

حسن نظری
۱۷ آذر ۱۳۹۷

من ۲ ماهی هست ثبت نام کردم جواب ندادن

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر خود را ثبت کنید

مطالب مرتبط

10 شرکت کننده سختکوش و با انگیزه
چند هفته زندگی در شرایطی متفاوت و رقابتی نفس گیر
زیر نظر یک فرمانده

فرمانده را در filimo تماشا کنید!