مستند مسابقه فرمانده

اجرای نمایش هوایی توسط هواپیماها و پرنده‌های ۶ کشور در آسمان کیش
اجرای نمایش هوایی توسط هواپیماها و پرنده‌های ۶ کشور در آسمان کیش
26 آبان 13951

به گزارش سایت فرمانده و به نقل از تسنیم، هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی و هوانوردی کیش (KISH-2016) از صبح امروز با حضور شخصیت‌های داخلی، خارجی و وابستگان نظامی بسیاری از کشورها در جزیره کیش آغاز به کار کرده است.

این نمایشگاه از امروز به مدت 4 روز در جزیره کیش ادامه خواهد یافت و در بخش نمایشگاه، شرکت‌های مختلفی از سراسر جهان و همچنین شرکت‌های داخلی به ارائه محصولات خود می‌پردازند.

یکی از مهیج‌ترین بخش‌های این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان، برگزاری نمایش هوایی و اجرای حرکات آکروباتیک با هواپیماهای مختلف در آسمان محل برگزاری نمایشگاه است.

طبق برنامه قرار است که تیم‌های نمایشی از ساعت 14 و 30 دقیقه تا 16 و 30 دقیقه و به صورت روزانه در فضای 200 هزار متر مربعی در ضلع شمال شرقی فرودگاه کیش، به اجرای نمایش هوایی بپردازند.

در بخش خارجی نمایش هوایی، پرواز آکروباتیک تیم شوالیه روسیه با 4 فروند هواپیما سوخو 27 به همراه یک فروند هواپیمای ترابری ایلوشن 76 و پرواز 6 فروند جت L- 39 از تیم نمایش هوایی Baltic Bees از کشور لیتوانی به اجرا در خواهد آمد.

همچنین قرار است که یک فروند هواپیمای مدل UP-K3504 از کشور قزاقستان، یک فروند هواپیمای V24 aircraft و یک فروند بالگرد VV-2 (RUAV) از کشور اوکراین، یک فروند جایروپلن آگرو (Agro 07) از شرکت ELA اتریش و یک فروند جایرو پلن 10 (Ecipse 10) از کشور امارات نیز در آسمان محل نمایشگاه، به اجرای نمایش هوایی بپردازند.

در بخش داخلی نیز، هواپیماهای میگ 29 و صاعقه، یک فروند توکانو، پاراگلایدرها و تعدای از پرنده‌های تفریحی نیز در آسمان محل برگزاری نمایشگاه، به اجرای نمایش هوایی می‌پردازند.

منبع: تسنیم

پ.ن. تصویر خبر، تزیینی است.

نظرات کاربران
علی کرمانی
27 آبان 1395

این قدرت و اقتدار از ثمرات انقلاب اسلامیست .

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر خود را ثبت کنید

مطالب مرتبط

10 شرکت کننده سختکوش و با انگیزه
چند هفته زندگی در شرایطی متفاوت و رقابتی نفس گیر
زیر نظر یک فرمانده

فرمانده را در filimo تماشا کنید!