مستند مسابقه فرمانده

آمار ثبت نامی ها به 10 هزار نفر رسید، مهلت ثبت نام تا آخر خرداد
آمار ثبت نامی ها به 10 هزار نفر رسید، مهلت ثبت نام تا آخر خرداد
06 اردیبهشت 139450

سری سوم مستند مسابقه فرمانده پاییز 94 تولید می شود و نوروز 95 از شبکه افق پخش خواهد شد. ثبت نام از متقاضیان شرکت در سری جدید همزمان با پخش سری دوم در ایام نوروز 94 آغاز شد و تا پایان خرداد ادامه دارد. تا کنون 10 هزار نفر برای شرکت در مسابقه ثبت نام کرده اند. سایر افراد علاقمند تنها با ارسال فرم ثبت نام مسابقه از طریق سایت فرمانده می توانند اقدام کنند. اما لطفا پیش از ثبت نام به شرایط عمومی و سایر نکات مربوطه که در صفحه سؤالات متداول سایت مطرح شده است توجه کنید.

متقاضیان باید مرد و در محدوده سنی 17 تا 35 سال باشند. در سلامت کامل و با آمادگی جسمانی مناسب. تنها مهارت شنا الزامی است که بلد بودن آن در سطح عادی قابل قبول است اما افرادی که شنا بلد نیستند، لطفا ثبت نام نکنند. متقاضیان نباید در هیچ سازمان نظامی شاغل باشند. و شرکت کننده ها در مدت برگزاری مسابقه و فیلمبرداری یعنی 40 شبانه روز باید به صورت تمام وقت در جزیره فارور و در اختیار عوامل سازنده باشند.

ثبت نام مسابقه فرمانده

بعد از شرایط عمومی، مهارت های خاصی مانند تیراندازی و صخره نوردی همراه با هوش و روحیه کار تیمی و انگیزه بسیار قوی از مهمترین معیارهای انتخاب 10 شرکت کننده نهایی از میان بیش از 10 هزار متقاضی عزیز خواهد بود که کار بسیار دشواری است. قطعا افراد لایق بیش از 10 نفر خواهند بود که در صورت ادامه تولید این برنامه مجددا فرصت شرکت در مسابقه را خواهند داشت.

کلیه متقاضیانی که شرایط عمومی شرکت در مسابقه را داشته باشند اواسط تابستان برای انجام مصاحبه دعوت خواهند شد. مصاحبه در شهر تهران انجام می شود. ثبت نام و مصاحبه هیچ هزینه ای ندارد اما هزینه ایاب و ذهاب و اقامت شهرستانی های عزیز برعهده متقاضیان است. پس از مصاحبه و تا پایان تابستان 10 شرکت کننده نهایی انتخاب می شوند و پاییز به مدت 40 روز به جزیره فارور خلیج فارس اعزام می شوند. تمامی هزینه های رفت و برگشت و اقامت شرکت کنندگان در جزیره فارور بر عهده سازندگان برنامه است و شرکت کنندگان هیچ هزینه ای متحمل نخواهند شد.

شرکت کنندگان در مسابقه بسته به رتبه کسب شده جایزه نقدی دریافت می کنند و نفرات برتر علاوه بر جایزه نقدی بنا به تشخیص فرمانده نیروهای ویژه دریایی از امکان ورود به این نیروها نیز برخوردار شده و کلاه سبز تکاوری دریافت می کنند.

اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد زمان و نحوه برگزاری مصاحبه از طریق سایت فرمانده (www.farmande.tv) در اختیار مخاطبان و ثبت نام کنندگان عزیز قرار خواهد گرفت.

نظرات کاربران
« دیدگاه‌های کهنه
محمد عبدی
18 فروردین 1395

من برای این مسابقه ثبت نام کردم، میخواستم ببینم سری چهارم کی شروع میشه؟ لطفا جوابمو بدید، ممنون

محمد عبدی
18 فروردین 1395

من برای این مسابقه ثبت نام کردم، میخواستم ببینم سری چهارم کی شروع میشه؟

کاظم
14 آذر 1394

سلام.با توجه به اینکه درخواستهای زیادی برای افزایش شرایط سنی شده.و اینکه این فقط یک رقابت هست چرا به هیچ یک از در خواستها پاسخ ندادید و چرا با گروه بندی شرکت کنندگان در رده های سنی مختلف این امکان رو برای کسانی که شرایط جسمی و روحی به مراتب بهتری از کسانی که تا الان انتخاب شده اند دارند (و فقط بخاطر شرط حد اکثر سن 40 سال که بسیار هم ناعادلانه هست )فراهم نمیکنید که توانایی هاشون رو محک بزنند؟به شما قول میدم اگر ین مسابقه در چهار گروه سنی برگذار بشه و از بین نفرات برتر هر گروه سنی 3 نفر برای مسابقه فینال انتخاب بشن.شک نکنید رده های سنی بین 35 تا 45 با اختلاف فاحشی برنده خواهند شد .خواهشا طوری برنامه ریزی انجام بدید که افراد لایق و شایسته بتونن در مسابقه شرکت کنند . نه فقط 17 ساله تا 35 ساله ها.

حسن
10 تیر 1394

سلام خسته نباشید من خرداد ثبت نام کردم برای سری سوم دعوت میشم یا نه چون کد رهگیری هم برام ایمیل شده.

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر خود را ثبت کنید

مطالب مرتبط

10 شرکت کننده سختکوش و با انگیزه
چند هفته زندگی در شرایطی متفاوت و رقابتی نفس گیر
زیر نظر یک فرمانده

فرمانده را در filimo تماشا کنید!