استخدام در نیروهای ویژه نیروی دریایی سپاه

این موضوع شامل 3 پاسخ٬ و 4 کاربر می‌باشد٬ و آخرین بروزرسانی توسط  محمددریکوند 1 سال, 3 ماه پیش صورت گرفته‌است !

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده
    ادمین
    ادمین
    کلید دار

با نمایش موفقیت آمیز مستند مسابقه فرمانده که باعث آشنایی هر چه بیشتر مردم با نیروهای ویژه نیروی دریایی سپاه شد، بیشترین تقاضایی که تا کنون در سایت فرمانده دریافت کرده ایم نحوه استخدام در نیروهای ویژه بوده است. ما بعنوان سازندگان مستند مسابقه فرمانده اطلاعی در این زمینه نداریم اما این انجمن را در سایت فرمانده ایجاد کردیم تا شما سؤالات خود در این زمینه را مطرح کنید و هر کس اطلاعاتی دارد اینجا بگوید و متقاضیان را راهنمایی کند.

shayan mohammadi
    مشارکت کننده

با سلام چگونه میشه استخدام این نیرو ها شد من واقعا خیلی گشتم ولی راهشو پیدا نکردم

محمد امینی
    مشارکت کننده

سلام و درود
    منم یکی از مشتاقان این کار هستم ولی حیف که نمیشه .شرایط به شرح زیر میباشد:
    1 . زمانی که اطلاعیه های استخدام از سایت های استخدام یا مراکز نظامی پخش میشه باید مراجعه کرد و ….
    2 . هر سال نیرو های مسلح از بین 16 تا 20 ساله ها نیرو جذب میکنه.
    3 . و بهترین راه داشتن یه اشنا ( سرداری سرهنگی ) که شما رو به خوبی بشناسه و واسطه استخدام شما بشه که من تمامی راه ها رو رفتم ولی نشد .حیف کاش من به جای پویا بودم و حاجی منو استخدام میکرد.
    روحش شاد

محمددریکوند
    مشارکت کننده

ایا در مسابقات جدید سری چهارم پنجم ششم…ایا امکان داره که همونجا استخدادم بشیم واسه نیرو دریایی لطفا پاسخ بدید.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.