تمدید مهلت ثبت‌نام طرح جریمه ریالی خدمت سربازی تا شهریورماه

تمدید طرح جریمه سربازی تا شهریور

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: مهلت ثبت‌نام در طرح جریمه مشمولان غایب تا اول شهریور ماه تمدید شد.

به گزارش سایت فرمانده و به نقل از ایسنا، جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایبی که تا پایان سال ۹۶ بیش از ۸ سال غیبت دارند و به عللی نتوانسته اند در مرحله اول طرح جریمه ثبت نام کنند ، می توانند از ۱۶ خرداد تا ابتدای شهریور از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس +۱۰) برای ثبت نام اقدام کنند.

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مرحله دوم ثبت نام پرداخت جریمه غیبت سربازی در سال ۹۶ از سه شنبه ۱۶ خرداد آغاز و تا اول شهریورماه ادامه دارد.

سردار ابراهیم کریمی که در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت، تصریح کرد: ثبت نام مرحله اول این طرح ، ۱۵ خردادماه به اتمام رسید و در این مرحله ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر نام نویسی کردند.

وی افزود: راستی آزمایی ثبت نام کنندگان از سه شنبه آغاز شده و افرادی که ثبت نام کرده اند باید منتظر پیامک نظام وظیفه باشند تا برای پرداخت جریمه های خود به صورت یک جا یا قسطی اقدام کنند.

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: متقاضیانی که تا پایان سال ۹۶، از زمان غیبت سربازی آن‌ها هشت سال تمام می گذرد، می‌توانند برای ثبت درخواست خود به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس ۱۰+) مراجعه کنند. براساس قانون این افراد باید تا پایان ۹۶ هشت سال تمام یا بیشتر غیبت داشته باشند، در غیر این صورت مشمول قانون سال ۹۶ نخواهند شد.

وی افزود: از سال ۹۴ چندین مرحله ثبت نام برای اجرای طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی، اعلام شده و متقاضیان درخواست های خود را ثبت کرده اند و بررسی های لازم صورت گرفته است که تا کنون ۵۰۰ هزار نفر در طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی ثبت نام کرده اند و بعد از ثبت نام از افراد، شرایط و اطلاعات آن ها، راستی آزمایی می شود.

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی، گفت: در سال ۹۵، ۱۷۹ هزار نفر ثبت نام کردند که حدود ۱۰۱ هزار نفر از آن ها جریمه های خود را به صورت اقساطی پرداخت کردند و بیش از ۳۵ هزار نفر کل مبالغ جریمه خود را پرداخت و کارت معافیت دریافت کرده اند.

سردار کریمی افزود: مشمولان غایب در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا سامانه پیامک به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ از آخرین اخبار مربوط به تعیین تکلیف مشمولان غایب اطلاع حاصل کنند.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام فرمانده بپیوندید:

icon-telegram

 

دسته ها: اخبار نظامی

۲ دیدگاه

  1. محمد برومندی گفته در خرداد 19, 1396 پاسخ دادن
    با سلام من یکماه دیگر 18 ساله می شوم و برای اینکه بخوام معافی بگیرم باید چه موقع به پلیس +10 مراجعه نمایم؟/
    1. سینا گفته در خرداد 22, 1396 پاسخ دادن
      عمو جون، گفته اونایی که بالای ۸ سال غیبت دارن نه تو!!! تو باید بری سربازی...

پاسخ دهید

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با ستاره مشخص شده *

*
*

*