پایان فیلم برداری فصل چهارم در سالگرد شهادت فرمانده

فرمانده 4

به گزارش سایت فرمانده و به نقل از خبرگزاری برنا، فیلم برداری فصل چهارم مستند مسابقه ی فرمانده در سالروز شهادت حاج محمد ناظری كه پیش از این نقش فرمانده را در این مستند ایفا می كرد، در استان سیستان و بلوچستان به اتمام رسید.

به همین مناسبت، مهدی ماهان ضمن اعلام خبر پایان فیلم برداری فصل چهارم مستند مسابقه فرمانده تصریح كرد: فصل چهارم مستند مسابقه فرمانده در قالب نیروی زمینی و در جغرافیایی بسیار وسیع تر از فصل های قبلی این مجموعه ساخته شده است. در فصل های قبلی، مستند در یك جزیره یا یك محدوه چند كیلومتری فیلم برداری می شد اما فرمانده چهار در سیستان و بلوچستان چند هزار كیلومتری فیلم برداری شده است.

كارگردان فرمانده ۴ افزود: در این فصل از بین هزاران نفری كه ثبت نام كرده بودند سیصد نفر انتخاب شدند و از بین این سیصد نفر در مرحله انتخابی كه در تهران برگزار شد پانزده نفر برگزیده شدند و تحت آموزش های چتر بازی و مسائل مربوط به ادوات زرهی مانند نفربر قرار گرفتند و از پانزده نفر باقی مانده هم پنج نفر حذف و در نهایت، ده نفر اصلی مسابقه مشخص شدند.

ماهان تاكید كرد: فرمانده ۴ از نظر تجهیزات نظامی و پشتیبانی از فصل های قبلی بسیار وسیع تر خواهد بود؛ و همین طور از نظر كیفی و فنی، فرمانده ۴ پیشرفت چشمگیری داشته است. مردم در فرمانده ۴ صحنه های جدید، متفاوت و هیجان انگیزتری خواهند دید. در این فصل فرمانده بخش هایی مانند تیراندازی، جنگ شهری، عملیات آبی خاكی، گریم و استتارشهری و عملیات ردیابی و شناسایی وجود دارد؛ همچنین مخاطبان فرمانده در فصل چهارم منتظر یك فینال متفاوت و بسیار هیجان انگیز باشند.

فصل چهارم مستند مسابقه فرمانده به تهیه كنندگی حسین افشار و كارگردانی مهدی ماهان، مهدی جبین شناس و امین كفاش زاده در خانه مستند انقلاب اسلامی تولید شده است و با پایان مراحل تصویر برداری، به زودی وارد مراحل تدوین خواهد شد.

گفتنی است این مجموعه ی پرطرفدار كه در سه فصل پیشین، قشر وسیعی از جوانان را به خود جذب كرده بود، در تعطیلات عید نوروز آینده از شبكه های مختلف سیما پخش می شود.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام فرمانده بپیوندید:

icon-telegram

 

 

۳ دیدگاه

 1. علی اسماعیلی گفته در اردیبهشت 28, 1396 پاسخ دادن
  خیلی ممنون از مردان زحمت کش فرمانده. به نظرتون نوروز 97 یکم زیاد نیست؟
 2. یاسرباباعلی گفته در اردیبهشت 28, 1396 پاسخ دادن
  توروخداچی میشه منم انتخاب کنیدبخدامیتونیدهمه جوره منوامتهان کنید ۳باره ثبت نام میکنم
  1. محمدرضا گفته در شهریور 7, 1396 پاسخ دادن
   به امیدخدا توهم انتخاب می شی

پاسخ دهید

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با ستاره مشخص شده *

*
*

*