افتتاح خط تولید «مهمات کالیبر کوچک»

خظ تولید مهمات کالیبر کوچک

به گزارش سایت فرمانده و به نقل از نسیم آنلاین، با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح «خط تولید مهمات کالیبر کوچک» در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع، افتتاح و به بهره برداری رسید.

سردار دهقان در آئین افتتاح این خط تولید، طی سخنانی اظهار داشت: در راستای آمایش صنعتی صنایع دفاعی وزارت دفاع، به روزآوری خطوط تولیدی و افزایش ظرفیت تولیدات دفاعی، امروز شاهد افتتاح و بهره برداری از خط تولید مهمات کالیبر کوچک هستیم.

وی افزود: با افتتاح و بهره برداری از این خط تولیدی، ضمن تأمین کلیه نیازمندی های نیروهای مسلح به مهمات کالیبر کوچک، ظرفیت تولید این مهمات به دو برابر افزایش یافته و زمینه را برای صادرات آن نیز فراهم ساخته است.

وزیر دفاع با بیان این که فرآیند راه اندازی خط تولید در کمتر از یک‌سال صورت گرفته است، تصریح کرد: مهمات تولیدی به لحاظ کیفیت با استانداردهای جهانی برابری می‌کند و امیدواریم مسیری را که آغاز کرده‌ایم با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

سردار دهقان در پایان از مدیران، متخصصان و کارکنان سازمان صنایع دفاع به ویژه گروه صنایع مهمات سازی که با همت بلند و عزمی راسخ در مسیر خودکفایی و افزایش اقتدار دفاعی گام بر می دارند قدردانی کرد.

منبع: نسیم آنلاین

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام فرمانده بپیوندید:

icon-telegram

 

دسته ها: اخبار نظامی

نظری تاکنون ارسال نشده است، شما اولین نفر باشید!

پاسخ دهید

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با ستاره مشخص شده *

*
*

*