نخستین شناور تندرو برد بلند بالگردبر به نام شهید ناظری به آب انداخته شد (+ویدیو)

شناور شهید ناظری به آب انداخته شد

به گزارش سایت فرمانده و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از الحاق شناور تندروی بردبلند بالگردبر «شهید حاج محمد ناظری» در بوشهر خبر داد و اظهار داشت: این شناور دارای جدیدترین تجهیزات و امکانات است.

سردار علی‌ رزمجو صبح سه‌شنبه در مراسم آب اندازی شناور تندروی برد بلند بالگردبر شهید ناظری، با اشاره به این که این شناور، افتخاری دیگر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: این شناور جدیدترین نوع از بدنه شناورهای روز دنیا با قابلیت دریانوردی در امواج خروشان و نشست و برخاست بالگرد است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکایی‌ها از خود تعریف جهانی می‌کنند و ما مواجه با چنین دشمنی هستیم که علیه جمهوری اسلامی بسیج شده است و رهبری تاکید دارند که باید قدرتمند باشیم و بر دشمن غلبه داشته باشیم.

وی افزود: نیروی دریایی سپاه از نظر نیروی انسانی و تجهیزات در عرصه‌های مختلف، دارای قابلیت‌های متعددی است و در برد اطلاعاتی و آمادگی‌های اطلاعاتی و دریانوردی و موشک در انواع مختلف و به‌ویژه برد اراده و ایمان کارکنان نیروی دریایی سپاه، شاهد افزایش مستمر توانمندی هستیم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ادامه داد: امروز هم در سال اقتصاد مقاومتی، شاهد یکی از بزرگ ترین دستاوردهای این مجموعه هستیم؛ الحاق شناوری که طراحی و ساخت آن توسط کارشناسان و متخصصان و پاسداران حریم ولایت و امامت در همین محل به ثمر می‌رسد.

وی عنوان کرد: مجموعه سپاه و به ویژه پرسنل موسسه شهید محلاتی هم در کارنامه دوران دفاع مقدس و هم بعد از دفاع مقدس نقش بسزایی در ارتقای توان رزمی ما داشته است و با این کار، یاس و نومیدی دیگر در دل دشمنان و امید و نشاط بیشتری برای دوست داران انقلاب اسلامی به دست می‌آورد.

شناور شهید محمد ناظری

سردار رزمجو افزود: الحاق این شناور که به نام شهید محمد ناظری نام گذاری شده است بر توان بازدارندگی ایران اسلامی می‌افزاید و بر روی دستگاه‌های محاسباتی دشمن، اثر خواهد گذاشت.

گفتنی است در این مراسم، سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، نماینده ولی فقیه در استان و فرماندهان نظامی و انتظامی در استان بوشهر حضور داشتند.
قسمتهایی از این مراسم را در ویدیوی زیر ببینید:

۵ دیدگاه

 1. بیاد شهید الله دادی گفته در مهر 8, 1395 پاسخ دادن
  یاعلی الله اکبر لعنت الله علی قوم الظالمین
 2. بیاد شهید الله دادی گفته در مهر 8, 1395 پاسخ دادن
  خدرا شکر الله اکبر ولالله الحمد
 3. محمددریکوند گفته در شهریور 28, 1395 پاسخ دادنReport user
  مشتی محکم بر دهن امریکا کوبونده شد
 4. سید محمدامین گفته در شهریور 26, 1395 پاسخ دادنReport user
  اوه چه حماسی . فوق العاده بود این حرکت ..
 5. محمد گفته در شهریور 23, 1395 پاسخ دادن
  خوشحالم از این که این شناور به نام شهید دلاور و قهرمان خلیج همیشه فارس حاج محمد ناظري مزین شده است.روحش شاد.

پاسخ دهید

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با ستاره مشخص شده *

*
*

*