روایت فرزند شهید ناظری از آسمانی شدن پدر

دانیال ناظری فرزند شهید حاج محمد ناظری

دانیال ناظری، فرزند سردار شهید ناظری گفت: حدود چهار سال قبل مشکل شیمیایی پدرم عود کرد و راهی بیمارستان شد، مدتی در بیمارستان بستری بود و تا حدودی بهبود پیدا کرد. من و بچه‌های دیگر گاهی با حاجی تنها می‌شدیم و او با ما صحبت می‌کرد؛ یکبار که من با حاجی در جزیره تنها بودم به من گفت؛ من مردن روی تخت بیمارستان را دوست ندارم؛ خدا رو شکر که از بیمارستان مرخص شدم. حاجی همان طور که دوست داشت از بین ما رفت.

وی افزود: یکی از عادت‌های شهید ناظری این بود که در ماموریت‌ها، قبل از اینکه بچه‌ها را ببرد خودش به تنهایی می‌رفت شرایط را بررسی می‌کرد و مطابق با شرایط آن مکان برنامه‌ریزی انجام می‌داد. نیروهای حاجی همه مانند فرزندانش بودند و او آنها را پسرهای خود خطاب می‌کرد. به همین دلیل هم من تنها فرزند او نیستم بلکه برادران زیادی دارم که همیشه همراه پدرم بودند. من از همه برادرهایم تشکر می‌کنم که همیشه همراه پدرم بودند و آن زمان‌هایی که من پیش حاجی نبودم بهتر از من برای وی پسری کردند و هیچ وقت پدرم را تنها نگذاشتند.

فرزند شهید ناظری در ادامه اظهار داشت: روز شهادت، من بعد از کار، به خانه آمدم. حدود یک بامداد بود که یکی از بچه‌هایی که همیشه با حاجی بود زنگ زد گفت دوباره حالش وخیم شده است، اگر می‌توانی خودت را به بندر لنگه برسان. من هرچه تلاش کردم تا یک پرواز پیدا کنم و خودم را به لنگه برسانم متاسفانه تا ساعت پنج صبح نشد. بعد از نماز صبح راهی فرودگاه شدم؛ در راه فرودگاه به من زنگ زدند گفتند شما بیا بندر، حاجی را به بندر منتقل کردند. همین طور که در راه بودم، یک پیامکی به من دادند با این مضمون که «انا لله و انا الیه راجعون؛ دانیال جان تسلیت می‌گویم» آن موقع بود که فهمیدم حاجی آسمانی شد.

۹ دیدگاه

 1. دوستدار فرمانده گفته در تیر 12, 1395 پاسخ دادن
  سلام.خسته نباشید.زمان پخش پشت صحنه نرسیده؟خیلی وقته فرمانده رو از قاب تلویزیون ندیدیم.واقعا دلتنگ شدیم.
 2. saba گفته در تیر 8, 1395 پاسخ دادن
  سلام میشه یه بیوگرافی از دستیارای فرمانده اقاسعیدوامیراقا بنویسید.
 3. م.پ گفته در تیر 5, 1395 پاسخ دادن
  سلام. كيبوردم ديگه داره مو در مياره اينقدر پرسيدم! آقا،فرمانده سري چهارم كيه؟؟؟ دستيارا عوض ميشن يا ننه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اعصابم خيلي داغونه.هر وقت ياد حاجي و حس و حال شركت كننده ها تو مراسم تدفينش ميفتم اشكم در مياد... روزا صد بار ميام سايتتون كه ببينم تكليف مارو مشخص ميكنين يا نه! خب يه ضرره دست بجمبونين.عموي من هم توي اين مسايقه سري چهارمش ثبت نام كرده.و من بيشتر از اون مشتاقم درباره سري چهارم بدونم. خب چرا مارو اذيت ميكنين؟
 4. م.پ گفته در تیر 4, 1395 پاسخ دادن
  سلام.شما هنوز نگفتيد آيا فرمانده در سري چهارم چه كسي است؟و يادستياراني كه ما به آنها بيشتر از سردار عزيز آسمانيمان به آنها عادت كرده بوديم آيا بازم هستند.
 5. سید محمدامین گفته در تیر 2, 1395 پاسخ دادنReport user
  درود خدا برشهیدان...
 6. حامدپورهاشم گفته در تیر 1, 1395 پاسخ دادن
  درود بر شرف بزرگ مردانی چون شهید ناظری. که برای ایران زحمتها کشیده اند
 7. احمد گفته در تیر 1, 1395 پاسخ دادن
  حاج محمد ناظری(فرمانده )یدونه بود من به فقط به خاطر ایشون مسابقه رو دنبال میگردم . روحش شاد یادش گرامی.
 8. ساعد(ققنوس) گفته در تیر 1, 1395 پاسخ دادن
  روحش شاد و راهش پر رهرو باد
 9. اسماعیل گفته در خرداد 31, 1395 پاسخ دادن
  با سلام خدمت شما چهلمین روز درگذشت فرمانده دریادل شهید ناظری رو به خانواده ایشان وتمامی بینندگان مسابقه فرمانده تسلیت عرض میکنم در این ماه عزیز از خداوند متعال طلب مغفرت وآمرزش برای سردار شهید حاج محمد ناظری دارم امیدوارم که با ادامه سری جدید مسابقه فرمانده راه این شهید ادامه یابد.

پاسخ دهید

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با ستاره مشخص شده *

*
*

*