مسابقه فرمانده ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال برگزار می شود

farmande-news-45

گروه سازنده‌ی مستند مسابقه‌ی فرمانده، با هدف گسترش و تثبیت صفاتی ارزشمند در جامعه مانند دوستی، کارگروهی، شجاعت و نیکوکاری، قصد آن دارد تا گامی بلند را در مسیر تربیت نوجوانانی سخت‌کوش و توانا بردارد. به همین علت برای نوجوانان زیر ۱۸ سال نیز مسابقه ای را برگزار می کند که البته ساختار آن متفاوت از مسابقه فرمانده خواهد بود.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه باید فرم ثبت نام مخصوص این مسابقه را پر کنند. بدیهی است که رضایت والدین برای شرکت در کلیه مراحل این مسابقه ضروری است و در زمان مقرر رضایتنامه کتبی والدین اخذ خواهد شد.

زمان برگزاری این مسابقه هنوز مشخص نشده اما تلاش گروه سازنده بر این است که در زمان تعطیلی مدارس باشد ولی اگر با سال تحصیلی نیز همزمان شود، ترتیبی اتخاذ خواهد شد که به درس دانش آموزان لطمه ای وارد نشود.

فرم ثبت نام مسابقه فرمانده نوجوان

۱۱۴ دیدگاه

 1. محمد گفته در دی 19, 1395 پاسخ دادن
  کی شروع میشه
 2. محمدجواد گفته در دی 16, 1395 پاسخ دادن
  سلام محمد جوادم لطفا جواب نظر منو بدین موافقین یا نه ؟ پیشنهاد خوبی هستش
 3. محمدجواد گفته در دی 16, 1395 پاسخ دادن
  با عرض سلام من یه پیشنهادی داشتم . همه رو پذیرش کنید بعد وقتی همه پذیرش شدند در رده های سنی تقسیم بندی کنید. مثل بورسیه دانشگاه ها .مسابقات رو برگزار کنید امتحان بگیرید کسانی قبول شده ان بمانند و برای اونا گواهینامه رانندگی و حکم های مربیگری مختلف مثل مربی آمادگی دفاعی و....بعدا کسانی که قبول شده اند اونجا بمونن درس بخونن و بعد از اتمام دروسشان در تابستان کلاس های رزمی برگذار کنید مثل رزم شبانه و .... نوعی دانش آموز مدارس سپاه بشن وبعد از اتمام کل دروس با توانمندی هایی که دارن به قسمت های مختلف سپاه تقسیم بندی کنید مثلا پزشکی خونده تو بیمارستان سپاه کار کنه
 4. امیرحسین گفته در دی 11, 1395 پاسخ دادن
  با عرض سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم اگر کسی شماره اش سوخته باشد باید چه کاری انجام دهد
 5. امیرحسین گفته در دی 11, 1395 پاسخ دادن
  با عرض سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم برای اطلاع به شرکت کنندگان با انها تماس گرفته میشود .واگر کسی شماره اش سوخته باشد باید چه کاری انجام دهد
 6. امین گفته در دی 10, 1395 پاسخ دادن
  یه دفه بگو برگزار نمیشه هم مارو راحت کن هم خودتو
 7. سعید عبدیان گفته در دی 8, 1395 پاسخ دادن
  آیا شنا نیازه برای فرمانده نوجوان و بعد من الان 17 سالمه اگه بعد عید مسابقه برگزا بشه میشم 18 اشکالی داره یا ن
1 7 8 9

پاسخ دهید

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با ستاره مشخص شده *

*
*