استقبال از پيكر مطهر پاسدار شهيد حاج محمد ناظرى امروز در فرودگاه مهرآباد

تشییع پیکر حاج محمد ناظری

استقبال از پيكر مطهر دريادار پاسدار شهيد حاج محمد ناظرى فرمانده تکاوران نیروی دریایی سپاه امروز چهارشنبه ساعت ١٨:٣٠ در ترمینال ۶ فرودگاه مهرآباد تهران برگزار می شود.

همچنین مراسم وداع با پيكر مطهر ایشان بعد از نماز مغرب و عشا در معراج شهداى تهران برگزار می شود.

و مراسم تشييع نیز فردا صبح خواهد بود که زمان و محل دقیق آن را در سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام فرمانده متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

حاج محمد ناظری فرمانده نیروهای ویژه دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده محبوب مستند مسابقه “فرمانده”، بامداد امروز در منطقه نازعات درحین انجام مأموریت به یاران شهیدش پیوست.

۲۳ دیدگاه

  1. Ami R گفته در اردیبهشت 25, 1395 پاسخ دادن
    باورکردنی ....نیست ....دیگه اون مرد پاسدار ...اون آدم که همیشه با مروت و مرامش به جوونا فرصت دیده شدن می داد....نیست.... من به عنوان یک تماشاگر برنامه تلویزیونی انقدر شیفته این مرد شدم‌‌..‌‌و به شدت شوکه شدم ...حالا اون عزیزانی که با این مرد کار کردند و خانوادش دیگه معلوم نیست چه میکشن روحش شاد و یادش گرامی
  2. موسوی گفته در اردیبهشت 23, 1395 پاسخ دادن
    سردار شما زنده‌اید و ما مرده......... سردار برای ما دعا کنید مثل شما برای اسلام باشیم
  3. آرش گفته در اردیبهشت 23, 1395 پاسخ دادن
    سلام به فرمانده ای که وجودش موجب آرامش پهنه نیلگون خلیج فارس بود و فرمانده ای برازنده اش سردار شهادت مبارکت باد ان شاء الله میهمان حضرت اباعبدالله باشی و در زمان قیام امام زمان (عج) جزء یاران آن حضرت التماس دعا و امید شفاعت
1 2 3

پاسخ دهید

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با ستاره مشخص شده *

*
*

*